Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

& Hakkımızda
    Hakkımızda

 

 

2007 yılında kurulan MSM Altyapı İnşaat A.Ş., kurulduğu günden itibaren projelerini yürüttüğü devlet kurumlarının ve özel firmaların güvenini kazanarak, sektörün güvenilir ve saygın firmalarından biri olarak ülkemizin yeniden yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmektedir.

 

Profesyonel anlayış, çağdaş yönetim modeli ve uzman ekibiyle çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

 

MSM A.Ş., bilgiyi, deneyimi ve teknolojiyi harmanlayarak projeleri zamanından önce, müşteri isteklerini beklenenden daha yüksek kalitede karşılamayı kendisine misyon edinmiştir.

 

 

KALİTE, ÇEVRE, İŞ SAĞLIĞI / GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

· MÜŞTERİ ŞARTNAMELERİNE, KANUN, MEVZUAT YÖNETMELİKLER VE STANDARTLARA UYARAK ALT YAPI ÜST YAPI İMALATLARINI GERÇEKLEŞTİRMEK.

· İMALATLARIMIZI İDAME ETTİRİRKEN HAVAYA, TOPRAĞA, SUYA VE DİĞER DOĞAL KAYNAKLARA YÖNELİK KİRLENMEYİ ÖNLEMEK,

· KAYNAKLARI ETKİN VE PLANLI KULLANARAK, GELECEK NESİLLERE YAŞANABİLİR VE TEMİZ BİR ÇEVREYİ MİRAS BIRAKMAK.

· İNSAN SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİNİ TEMEL PRENSİP EDİNEREK, TÜM ÇALIŞANLARIMIZA, TEDARİKÇİLERİMİZE VE İMALAT SUNUDUĞUMUZ KAMU KURUM KURULUŞLARA VE HALKIMIZA SAĞLIKLI, HUZURLU VE GÜVENLİ BİR ORTAM SAĞLAMAK TEMEL POLİTİKAMIZDIR.

· ETKİN OLARAK UYGULANAN VE SÜREKLİ GELİŞTİRİLEN YÖNETİM SİSTEMİMİZLE ALT YAPI ÜST YAPI İMALAT FAALİYETLERİNDE ADI SİSTEM KALİTESİ İLE ANILAN VER HER ZAMAN ARANILAN BİR ŞİRKET OLMAK HEDEFİMİZDİR.


  • TÜM BUNLARI YERİNE GETİRİRKEN İLGİLİ BİRİNCİL VE İKİNCİL MEVZUAT ŞARTLARINA , MÜŞTERİ ŞARTLARINA , STANDART ŞARTLARINA UYACAĞIMIZI TAAHHÜT EDERİZ.